O salonie

Salon Dekoracji Okien i Wnętrz Niebieskie Okiennice 
to zakątek rzeczy pięknych, tworzonych z pasją i perfekcją. Naszą specjalnością są nowoczesne dekoracje okien lecz nie tylko…

Z wielką dbałością o szczegóły, zgodnie z aktualnymi trendami  tworzymy piękną oprawę dla Twoich okien.
Tak powstają w naszej pracowni dekoracyjne i funkcjonalne rolety rzymskie, zwiewne romantyczne firany, zniewalające stylowe zasłony i designerskie panele. Towarzyszą im piękne dodatki i stylowe akcenty.
Nasza oferta to wyselekcjonowane tkaniny i pasmanteria, nowoczesne karnisze i piękne tekstylia domowe.  Komponujemy z nich dla Państwa nowoczesne w stylu i formie dekoracje okien, które podkreślą, udekorują i dopełnią wnętrze Państwa domu.
Posiadamy też specjalną ofertę dla biur, hoteli i restauracji, wszędzie tam gdzie liczy się design, elegancja, oryginalność i nowoczesna funkcjonalność.

Z myślą o komforcie naszych klientów nieustannie wzbogacamy naszą ofertę o artykuły wyposażenia wnętrz. Tym sposobem dodaliśmy do naszej oferty przepiękne lampy,  meble tapicerowane, lustra i całą masę dodatków dekoracyjnych takich jak wazony, figurki, świeczniki, kwiaty, poduszki,  pościel, narzuty i koce.

Oferujemy pełną gamę usług związanych z dekoracją okien, dostosowując zakres obsługi do oczekiwań naszych klientów:

  • wykonujemy pomiary w domu klienta
  • doradzamy przy wyborze dekoracji okien, tkanin, karniszy i dodatków
  • szyjemy dekoracje na wymiar
  • montujemy karnisze i rolety
  • wieszamy i modelujemy dekoracje w domu klienta

Posiadamy niezbędną wiedzę, umiejętności i doświadczenie aby sprostać oczekiwaniom w zakresie dekoracji okien o dowolnych, nietypowych kształtach z wykorzystaniem   karniszy giętych i innych specjalistycznych systemów aranżacji okien, tak aby nawet trudne, kłopotliwe dla klienta okno zyskało piękną i funkcjonalną oprawę.

Współpracujemy z architektami i projektantami wnętrz sprawnie i fachowo realizując koncepcje projektowe przygotowane dla klienta.