Plisy, rolety, żaluzje

PLISY

Żaluzje plisowane, inaczej plisy, to nowoczesne i funkcjonalne osłony okienne. Są wykonane ze specjalnych tkanin i składają się w charakterystczną harmonijkę. Można je przesuwać z góry na dół lub z dołu do góry. Specjalne prowadnice pozwalają zatrzymać plisę w dowolnej pozycji. Ta funkcja czyni ją bezkonkurencyjną osłoną dla okien na parterze. Wielką zaletą plis jest to, że bardzo dobrze komponują się z firanami, zasłonami czy firanowymi roletami rzymskimi. Stanowią neutralną bazę do dekorowania okna tkaninami. W dzień zapewniają osłonę przed słońcem, a wieczorem dbają o prywatność naszego domu, chroniąc przed wzrokiem ciekawskich ;-)

 

Plisy mają też dodatkowe funkcje:

- w wersji blackout, czyli zaciemniejące - są świętnym rozwiązaniem do sypialni

- w wersji odbiającej światło - ograniczą nagrzewanie się wnętrza

 

Oferujemy plisy w wersji dla tradycyjnych okien oraz w wersji dla okien dachowych.

Prowadnice w naszych plisach są aluminiowe i występują w wielu wersjach kolorystycznych.

Posiadamy szeroki wybór tkanin, które prezentujemy w specjalnych katalogach. Oferowane prze nas plisy nie przekrzywiają się w oknie jak inne tańsze wersje dostępne na rynku.

 

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą plis.

 


ŻALUZJE DREWNIANE 50 MM I 25 MM

Żaluzje tworzą poziome lamelki, których położenie reguluje specjalny mechanizm. Żaluzje podobnie jak rolety, można podciągać na dowolną wysokość, na ogół jednak dopływ światła z zewnątrz można precyzyjnie regulować ustawiając lamelki pod odpowiednim katem. Przy okazji nie ograniczamy swobodnego przepływu powietrza w pomieszczeniu.
Żaluzje na powrót zyskują na popularności, nie ma w tym nic dziwnego, gdyż zaczęliśmy doceniać nie tylko ich walory praktyczne, ale też dekoracyjne. Krótko mówiąc żaluzje są coraz ładniejsze i można je dobrać do wnętrza w każdym stylu.
Obecnie mamy do wyboru nie tylko żaluzje aluminiowe, dostępne w najróżniejszych kolorach ale również piękne, aktualnie bardzo modne żaluzje drewniane. Dostępne w wersji 50 mm oraz 25 mm. Żaluzje drewniane z lamelkami 50 mm są dostępne w wersji na taśmach i na sznurkach. Żaluzje drewniane przepięknie harmonizują one z zasłonami tworząc przytulne i stylowe wnętrze.

Żaluzje drewniane 

ROLETY

Proste i dekoracyjne, kolorowe i jednobarwne, chronią przed słońcem i wzrokiem sąsiadów, świetnie uzupełniają dekoracje okien wykonane z firan, dekoracyjnych zasłon, paneli lub firanowych rolet rzymskich. Występują w wielu wariantach:

  • rolety wolnowiszące - montowane są do ściany lub sufitu,
  • rolety w kasecie, z prowadnicami bocznymi, dzięki którym światło nie przedostaje się z boku, montowane do listwy przyszybowej lub ramy okna
  • rolety mini – bez kasety i bocznych prowadnic - montowane do listwy przyszybowej lub ramy okna